Delivery

POŠTOVNÉ A BALNÉ

Zboží je doručováno Expresní balíkovou službou GLS. Zboží je možno dodat na území České republiky, Slovenska a níže uvedených zemí. U objednávek jejichž hodnota překročí částku 3500,- Kč, je poštovné a balné na území České republiky a Slovenska zdarma.

Česká republika a Slovensko – 150 CZK / 6 EUR

Zóna 1 – 399 CZK / 15 EUR

(NĚMECKO, RAKOUSKO, POLSKO, MAĎARSKO, SLOVINSKO, CHORVATSKO, RUMUNSKO, BELGIE, NIZOZEMÍ, LUCEMBURSKO, DÁNSKO, ESTÓNSKO, LITVA, ŠVÝCARSKO, IRSKO, BULHARSKO, VB, ITÁLIE, FRANCIE, ŠPANĚLSKO) 

Zóna 2 – 799 CZK / 30 EUR

(ŘECKO, PORTUGALSKO, FINSKO, ŠVÉDSKO, MALTA, TURECKO, NORSKO, SRBSKO)

Zóna 3 - 1990 CZK / 75 EUR

(USA, Canada)

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nemůže být brán zřetel.

-----------------------------------------------------------------------------------DELIVERY SERVICE

The goods are delivered by express parcel service GLS and Czech Postal service. The goods can be delivered to the Czech Republic, Slovakia and the countries listed below. The postage and packing in the Czech Republic and Slovakia are free for orders over 3.500 CZK.

Czech Republic and Slovakia – 150 CZK / 6 EUR

Zone 1 – 399 CZK / 15 EUR

(Germany, Austria, Poland, Hungary, Slovenia, Croatia, Romania, Belgium, Netherlands, Luxembourg, Denmark, Estonia, Lithuania, Switzerland, Ireland, Bulgaria, Italy, France, Spain)

Zone 2 – 799 CZK / 30 EUR

(Greece, Portugal, Finland, Sweden, Malta, Turkey, Norway, Serbia)

Zone 3, including TAX - 1990 CZK / 75 EUR

(USA, Canada)

Hello You!

Join our mailing list